poniedzia�ek, 3 sierpie� 2020 r.

na rekrutację!

2020-04-17

Drodzy Kandydaci, drodzy Rodzice!

Chcielibyśmy powitać wszystkich bardzo serdecznie na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu-Zdroju. Zbliża się koniec roku szkolnego, a więc także czas egzaminów wstępnych do naszej szkoły. W obecnej sytuacji nie możemy niestety zorganizować tradycyjnego koncertu na żywo z prezentacją poszczególnych instrumentów. Nasi nauczyciele i uczniowie przygotowali jednak dla Was materiały filmowe na ten temat. Mamy nadzieję, że pomogą Wam one wybrać Wasze ulubione instrumenty i zachęcą Was do nauki w naszej szkole.

Więcej informacji znajduje się w dziale „Rekrutacja”

Zapraszamy!

Tu podaj tekst alternatywny